Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Poznáte, které české herečce patří tohle rajcovní tělo? Zítra oslaví neuvěřitelných 54 let

Kdo je to?
+ Dalších 7 fotografií
Majitelka jednoho z nejkrásnějších tělíček českého šoubyznysu oslaví zítra neuvěřitelných 54 let. U téhle dámy platí, že čím je starší, tím vypadá mnohem lépe. Opravdu věříte při pohledu na hereččinu postavičku, že jí šedesátka klepe pomalu na dveře?

Zpěvačka a herečka Yvetta Blanarovičová oslaví v neděli čtyřiapadesáté narozeniny. Nikdo by ale oblíbené herečce netipoval takový věk. Yvetta vypadá opravdu skvostně a s klidem bychom jí hádali i o deset let méně.

Blanarovičová patří mezi ty ženy, které si klidně mohou dovolit vzít na sebe odvážnější model a stále budou za dámy. Sem tam se jí stane menší faux pas, kdy nedopatřením vykoukne na svět něco, co by mělo zůstat pod šaty.

Ale v případě nestárnoucí Yvetty to absolutně nevadí. Zrovna tato herečka a zpěvačka platí za jednu z nejvkusněji oblékaných a my jí k jejím narozeninám přejeme jen to nejlepší. A vůbec nebude na škodu, když své sociální sítě bude neustále zásobovat odvážnějšími fotkami.

Mohlo by vás zajímat

Další články