Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Poznáte, která Robinsonka je podle lidí podobná Nele Slovákové? Jsi stejně otravná, vzkazují!

Lidé si myslí, že jsou si podobné.
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 18 fotografií
Někdy je až k nevíře, čeho všeho si jsou lidé schopni všimnout. Kupříkladu toho, že jedna soutěžící Robinsonova ostrova je na některých fotkách velmi podobná brněnské kočce Nele Slovákové (28). Objevil se i komentář, ve kterém se píše, že je někdy Robinsonka i stejně otravná. O koho vlastně jde?

Reality show Robinsonův ostrov je v plném proudu a diváci tuhle soutěž doslova hltají. Kupodivu je druhá řada úspěšnější než ta první. Je vidět, že s výběrem soutěžících si tentokrát dali opravdu hodně záležet.

Zatímco některé Robinsony lidé doslova milují, tak některé moc nemusí. Slídilové na sociálních sítích přišli na zajímavou věc. Podle nich je Robinsonka Bára Mudrochová (27) na některých fotkách podobná Nele Slovákové.

„Na téhle fotce jsi hodně podobná Nele Slovákové a někdy jsi stejně otravná,“ napsal někdo na Instagramu pod fotku Barbory, ale komentář byl záhy smazán. Bára nejspíš nechce, aby se na jejím profilu objevovaly negativní komentáře, které by vyvolaly zbytečné hádky.

Báru nemusejí ani Robinsoni na ostrově. Některým přijde ufňukaná a trochu natvrdlá. Na druhou stranu Bára působí velmi mile a našla si i řadu fanoušků, kteří ji podporují. Je fakt, že zrovna na téhle fotce je Nele opravdu mírně podobná. Co myslíte?

Související články

Další články