Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Poznáte, která česká zlatokopka se takhle proměnila? Soutěžila v SuperStar i VyVolených

Eva na sobě zamakala a proměna se rychle dostavila.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 6 fotografií
Mnozí mají její hysterické výstupy ještě v živé paměti. Před lety se hlásila do pěvecké show SuperStar, i když vůbec neumí zpívat, a stala se obyvatelkou vily v poslední řadě reality show VyVolení. Od té doby na sobě zamakala a s přimhouřeným okem se dá říct, že zkrásněla... O kom že je řeč?

Někteří už tuší, že jde o královnu plastických zákroků Evu Feuereislovou (28). Před pár lety se blondýnka rozhodla, že si změní vizáž. Zvětšila si ňadra a podstoupila několik dalších estetických zákroků na obličeji. „Vždy se mi líbily zákroky, které člověka udělají hezčí. A tak jsem se rozhodla pro tuto cestu,“ svěřila eXtra.cz silikonová Eva.

Na zákroky si prý vydělala jako fotomodelka, když sem tam letí do Dubaje, kde si po týdnu přijde i na 30 000 korun. Ovšem kolem jejích výletů do exotické destinace kolují i informace, že tam prý létá jako placená společnice. „Není to pravda, opravdu tam létám fotit jako modelka,“ vyvrací spekulace královna plastik.

Eva na sobě hodně zamakala. Začala navštěvovat fitness a změnila jídelníček. A výsledek? Nutno uznat, že celkem překvapivý.

Související články

Další články