Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Poznáte, komu patří tahle prsa v krajkovém obalu? Napovíme, že jejich majitelka je známá spíše pro své pozadí!

To by celkem ušlo, co myslíte?
+ Dalších 5 fotografií
Některé celebrity nám na Instagramu dávají hodně zabrat! A čím sledovanější jsou, tím více nás provokují. Stejně jako v případě těchto prsou, která se na nás zdánlivě nevinně zasmála na Instagramu hvězdy nejzářivější.

Ano, řeč je o Nicki Minaj, rapové královně, která se proslavila vyvinutým pozadím. Právě díky jejímu zadečku se mnohdy zapomíná i na další přednosti, kterými oplývá. A sice na její obdařený hrudník.

Místo zlovolného výstřihu si své chlouby pro změnu zahalila do krajky, která rozverně ukazuje i kousky bradavek. Ne že by to nebylo v plánu. Jestli totiž někdo ví, jak fungují krajky a latex, tak je to rozhodně Nicki Minaj!

Ta v poslední době točí jeden klip za druhým a věnuje se práci přesně, jak slibovala, když se v první polovině roku rozešla s Meekem Millem. Od té doby je údajně skutečně stále single. I když se nám nechce úplně věřit, že by o tyto přednosti nikdo nejevil zájem.

Mohlo by vás zajímat

Další články