Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Poznáte, komu patří bříško na snímku? Tvrdila, že spolkla zelí a chodí s tanečníkem

Čí pak to asi je bříško?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
V poslední době se s těhotnými herečkami roztrhl pytel. Těhotná je nejen Aneta Krejčíková (27), ale třeba i Míša Tomešová (26) nebo Jitka Čvančarová (40). Všechny do jedné se na miminka moc těší. Další herečka, která je v požehnaném stavu, si svoje bříško vystavila na Instagram. Poznáte, o koho jde?

Zdá se, že těhotenská epidemie zasáhla především divadla. V očekávání jsou totiž hlavně herečky. Aneta KrejčíkováMíšou Tomešovou spolu chodí na obědy a Jitka Čvančarová se těší na své druhé dítě. Těhotná je i herečka na snímku, kterou není nikdo jiný než Marie Doležalová, jež na svém Instagramu hrdě ukazuje bříško. V minulosti na sociální síti tvrdila, že jen spolkla zelí. Tenhle vtípek ale fanoušci pochopili, protože všechno bylo více než zjevné.

Svého prvního potomka čeká s choreografem a tanečníkem Markem Zelinkou, se kterým se seznámila při soutěži StarDance 2015. Netušila, že to pro ni bude vítězství i životní. Už před nějakou dobou se rozhodla, že těhotenství přestane zatloukat. Věděla, že už nemá šanci ho skrýt.

Související články

Další články