Jasně že je to supermodelka Cara Delevingne. Zapátrala v rodinném archivu a vytáhla fotku z dětství, na které se kření. Tenkrát by nikdo neřekl, že z malého děvčátka vyroste nejvyhledávanější modelka světa.

Cara vyrostla v bohaté rodině, kde jí po materiální stránce sice nic nechybělo, kromě trochu spořádanějších rodičů. Často se s nimi musela účastnit oficiálních večírků pro bohatší vrstvu, kde se nudila ona i její rodiče. Nudné oficiality si pak kompenzovala především její matka drogovými epizodami. Jak Cara jednou prozradila, její máma Pandora byla dlouho závislá na heroinu.

„Dětství každého dítěte, jehož matka je závislá, se výrazně liší. Musíte rychle vyrůst, protože děláte rodiče vlastním rodičům,“ popsala britská modelka.

Pravda byla ale úplně jiná a to prý Pandora popíše v knižním zpracování svého životního příběhu. Tvrdí, že už je čistá. „Má matka je úžasný člověk, má obrovské srdce a já ji zbožňuji. Ale nemyslím si, že tohle (Pandořina závislost) je něco, co se časem zlepší. Ona s tím stále zápasí,“ komentovala matčin příběh Cara.