Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Poznáte, kdo je tohle buclaté miminko? Loňský rok byl pro tuto moderátorku velmi smutný!

+ Dalších 10 fotografií
Poznáte ji?
Známá česká moderátorka u příležitosti svých nedávných narozenin zveřejnila fotografii, na které je jako malé miminko. Tato maminka dvou dětí to neměla v minulém roce vůbec jednoduché. Rozvedla se s manželem a musela čelit bolestem ruky v důsledku zánětu šlach. Víte, o kterou moderátorku, která uváděla první řadu Česko hledá SuperStar, se jedná?

Je až neuvěřitelné, jak si je dodnes podobná. Kdo hádal, že je na fotografii Laďka Něrgešová (43), měl pravdu. Tato známá česká moderátorka oslavila 2. února třiačtyřicáté narozeniny a ukázala světu svoji stejně starou fotku, kterou okomentovala slovy „Vztah k lahvi a jídlu je tam odmala. Vidím. Ale já pod to prostě původně chtěla napsat…2.2. Před 43 lety jsem se narodila. TAK HEZKÝ DEN… a i noc!“

Je tedy jasné, že si Laďka umí ze sebe udělat legraci a svůj věk bere s nadsázkou. S ohledem na to, jaký měla náročný uplynulý rok, je to pozitivní zpráva. Maminka Adama a Medy se loni rozvedla se svým manželem novinářem Jaroslavem Pleslem. Poté následovala další bolest, tentokrát fyzického charakteru. Laďka se v květnu potýkala se zánětem šlach, které jí pravděpodobně způsobilo nošení dětí na rukách.

Naštěstí má Laďka pořád hodně práce, a jak všichni víme, jakákoliv činnost dokáže člověka přivést na jiné myšlenky. Nyní je mimo moderování společenských akcí nejvíce vidět v pořadu TV Prima Top Star magazín, ve kterém se střídá s Petrem Vágnerem a Miroslavem Šimůnkem (40).

Moderátorka se dnes už usmívá a podle jejích spokojených fotografií na sociální síti to vypadá, že je už připravená na nové zítřky. Laďce budeme držet palce, ať je pro ni následující rok radostnější a šťastnější než ten předchozí.

Mohlo by vás zajímat

Další články