Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Poznáte, kdo je tento roztomilý malý kulturista? Chodil s Miley Cyrus!

Poznáte, kdo je tento roztomilý malý kulturista? Chodil s Miley Cyrus!
Zdroj: Profimedia.cz
Narodil se do bohaté rodiny hollywoodského herce rakouského původu. Jeho táta na chvíli přesedlal z herectví na politiku a stal se guvernérem Kalifornie. Jenže o takové kariéře hezounek nikdy nesnil a stal se modelem a příležitostně se postavil před kameru. Už víte, o koho jde?

Mladík, který dostal vše, na co si ukázal, se jednu dobu rodičům vymkl z rukou, když se spustil s kontroverzní zpěvačkou Miley Cyrus (23) a tím jim způsobil nejednu bezesnou noc. Naštěstí brzy pochopil, že žít jen z večírku k večírku není ten správný směr. Patrick Schwarzenegger (22) se zas brzy usměrnil.

Už jako malý se zhlédl ve svém tátovi Arnoldu Schwarzeneggerovi (67) a v pěti letech pózoval jako zkušený kulturista V pubertě se dal ale na jinou dráhu, zatoužil stát se modelem. Rodiče mu dokonce zaplatili jeho vlastní módní značku, která se ale moc nechytila. Své štěstí zkouší i před kamerou.

Zatím je pořád spíš ve stínu Arnolda, ale začal taky posilovat a už je vidět, že se jeho tělo začíná "vysekávat". Jestli máme čekat dalšího akčního hrdinu, to teprve poznáme, ale je jisté, že tenhle klučina, co vypadal jako andílek, nemá i bez velké slávy o fanynky nouzi.

Související články

Další články