Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Poznáte, kdo je tento nesmělý klučina z Berouna, který miloval nechutné kožichy?

Plachý pohled bez úsměvu. To se ale léty úplně obrátilo. Teď dokáže
stát na pódiu hodiny a bavit lidi. Už víte, o koho jde?
+ Dalších 6 fotografií
Takový to byl nevinný chlapec s trochu vyděšeným výrazem. Jenže tohle dávno odvál čas. Dnes je z něj pořádný muž, který vydělává pořádný balík. V moderování je jedním z nejlepších, sličné dámy mu leží u nohou a život bere jako jeden velký mejdan. Kdopak nám z plachého chlapce vyrostl do krále diskoték?

Samozřejmě nejde o nikoho jiného než o nejlépe placeného moderátora Leoše Mareše (39), který si umí život užívat plnými doušky.

Kamkoliv přijde, tam holkám vlhnou kalhotky, muži závidí a alkohol tam teče proudem. O zábavu se umí Leoš postarat na jedničku.

Jenže málokdo ví, že tomu tak vždycky nebylo. Když byl dítě, tak to nebyl bavič třídy, ale spíš takový trošku ňouma. Jenže ňouma, co si šel za svým snem stát se slavným a úspěšným. Z berounského zakřiknutého hošíka se stal bavič, který dokáže rozesmát celou republiku. Každé ráno rozesměje tisíce lidí v Ranní show na rádiu Evropa 2 originálním vtípky.

Kdo by to do toho nenápadného klučíka na fotce řekl, že bude jedna z nejžádanějších partií v Česku a nejen zlatokopky se o něj poperou. Jenže momentálně je zaláskovaný do módní redaktorky Moniky Koblížkové, se kterou si plnými doušky užívají luxusního života.

Mohlo by vás zajímat

Další články