Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Poznáte ho? Takhle dnes vypadá James Van Der Beek z Dawsonova světa! Neuvěříte, kolik má dětí!

To je změna! Ze stydlivého kluka je pořádný chlapák!
Zdroj: Instagram, Facebook
+ Další 3 fotografie
Seriál Dawsonův svět patřil k devadesátkovým fenoménům a herec James Van Der Beek byl jedním ze čtyř hlavních hrdinů, který dokázal diváky přikovat k televizním obrazovkám. Před osmnácti lety začal hrát nesmělého Dawsona, který se snaží několik sérií sbalit ledovou královnu Joey Potter. Jak se mu daří dnes?

Na rozdíl od svých hereckých kolegů se James dlouho nemohl prosadit. Taková Katie Holmes nebo Michelle Williams to měly jednodušší, ale on byl natolik spjat s rolí Dawsona, že se ho režiséři báli obsazovat.

Zahrál si v několika televizních filmech. Kromě toho se několikrát mihl v seriálu Jak jsem potkal vaši matku a sebe sama si zahrál v seriálu Mrcha od vedle. Teď se na něj usmálo štěstí a září v detektivní sérii Kriminálka: Oddělení kybernetiky.

Co mu ale ostatní herečtí kolegové můžou závidět, je dokonalý rodinný život. Zatímco jako Dawson byl komplikovaný puberťák, který pořád něco řešil, v posledních letech má jasno. S krásnou zrzkou Kimberly má tři děti a čtvrté je na cestě!

Podle Jamesových sociálních sítí aspiruje herec na Tátu roku. Čtení před spaním, zavazování botiček, lichocení manželce, výlety a maškarní bály. Navíc ještě chodí jako dobrovolník do psího útulku, a když je nejhůř, nějaké čtyřnohé opuštěné pejsky si vezme k sobě domů do dočasné péče. Prostě idylka!

Související články

Další články