Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Poznáte ho? Dnes si žije jako král a v Česku se pomalu nemluví o nikom jiném

+ Dalších 11 fotografií
Galerie
V loňském roce byl snad nejsledovanější osobností česko-slovenské hudební scény. Nejen díky svým profesním úspěchům, ale především kvůli ostře sledovanému rozchodu s neméně známou popovou divou. Poznáte z fotografie chlapečka, který se letos stane otcem?

Narodil se do obyčejné rodiny a dětství strávil na sídlišti v Piešťanech. Kvůli svému romskému původu se musel nejednou potýkat s předsudky okolí. Už asi tušíte, že jde o nejznámějšího slovenského rappera Rytmuse (42). Ten vyrůstal v tak nuzných podmínkách, že se za celé své dětství a mládí ani jednou nepodíval k moři. To, že je Rom, se dozvěděl až na prahu dospělosti a na „cikánské“ image postavil svoji kariéru.

Dnes vydává alba v desetitisícových nákladech, vyprodává sportovní haly a jeho videa na internetu shlédlo už přes 200 milionů uživatelů.

Dlouhých sedm let chodil drsný rapper s populární zpěvačkou Darou Rolins (46), se kterou si koupili dům a chtěli založit rodinu. Bohužel jim ale nebylo přáno, potomka se jim zplodit nepodařilo a nakonec se na začátku loňského roku rozešli.

Relativně krátce po ohlášení rozchodu s Darou se Rytmus začal na sociálních sítích chlubit se svou novou láskou Jasminou Alagič, která se v Česku stala známou díky moderování SuperStar po boku Leoše Mareše (42). Rytmusova vyvolená nyní nosí pod srdcem jeho dítě a oba dva se samým štěstím vznáší na růžovém obláčku.

Mohlo by vás zajímat

Další články