Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Výměna manželek Věra Bílá Stanislav Zindulka Útok na mešitu

Nejnovější kauzy

Poznáte herečku z oblíbeného sitcomu Dva a půl chlapa? Takhle neskutečně přibrala!

Ještě nedávno byla herečka útlá, ale před pár dny šokovala fanoušky
kily navíc. Co by na to řekl Charlie?
+ Další 3 fotografie
Hrála stíhačku, která pronásledovala v seriálu Charlieho Sheena, ale ve skutečnosti to byla pořádná kost. Jenže teď se objevila na předávání televizních cen a přítomní nestačili zírat na kila navíc, co herečka během chvíle přibrala. Už víte, o koho jde?

V sitcomu Dva a půl chlapa byla považována za pošahanou a zvláštně oblékanou holku, která se zamilovala do Charlieho Sheena (50). Tam se málokdo do Rose zamiloval, ale ve skutečnosti herečka Melanie Lynksey (37) lámala mužům srdce.

Měla vždy ženskou postavu, ale tak akorát. Jenže v poslední době se seriálová Rose dost zaoblila, což bohužel dokazovaly špíčky v jejích zvláštně střižených šatech, v nichž vypadala jak almara.

Přitom to ještě není tak dávno, kdy si mohla obléct cokoliv a vypadala fantasticky. Tak doufáme, že to bylo jen přechodné období, kdy herečce víc chutnalo, a opět nám bude moct ukázat, jak vypadá žena krev a mlíko, ale bez faldíků.

Mohlo by vás zajímat

Další články