Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Poznáte herečku z oblíbeného seriálu? V potu tváře je k nerozeznání!

+ Dalších 13 fotografií
Maká na sobě jako divá! Není divu, že její postava patří k nejlepším v Hollywoodu, ve fitku je totiž už od časného rána. Ano, řeč je o populární Penny z Teorie velkého třesku alias Kaley Cuoco. Bez make-upu a v potu tváře byste ji ale poznali jen těžko!

Kaley je jednou z nejpopulárnějších a nejlépe placených seriálových hereček. Takže si logicky může dovolit jednou za čas vyrazit ven bez make-upu. Sice ji nikdo nepozná, ale alespoň si může dopřát trochu soukromí poté, co si dala pořádně do těla.

Kaleyina postava je vyloženě ozdobou slavného seriálu a rozhodně to není náhoda. Slavná herečka na sobě totiž maká již od časného rána, a to včetně natáčecích dnů. Ještě aby ne, za jednu epizodu populárního seriálu si totiž účtuje milion dolarů. A to už je, přátelé, částka, za kterou stojí ráno vstát a jít se potit do fitka. Ostatně jediné, co má na práci, je udržovat svoji super postavu.

Jen tak dál! U téhle kočky je holt vždycky na co se dívat!

Mohlo by vás zajímat

Další články