Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Poznáte děvčátko na obrázku? Proměnila se v plastikovou sexbombu a udělala ostudu ve VyVolených!

Eva se změnila v kočku.
Zdroj: archiv
+ Dalších 13 fotografií
Dívenka na snímku se řadí rozhodně k ženám, které poznamenal český showbyznys. Touha po slávě a zejména proměně ji trefila jako střela do černého. Řeč je o dívce, která prošla coby účastnice poslední řadou reality show VyVolení a k vidění byla i na castingu SuperStar. Tušíte, o koho jde?

Mnozí z vás už jistě tuší, že řeč je o Evě Feuereislové (28), která v posledních letech prošla výraznou proměnou. Ať už jde o plastiku nosu či stehna a další estetické zákroky, Eva je dnes úplně někdo jiný, než se prezentovala ve VyVolených.

Eva svou kariéru započala před více než deseti lety, kdy se rozhodla, že se stane slavnou. Po účasti v reality show zkusila projít castingem na SuperStar, kde neuspěla. Dnes se řadí k dívkám, které se nebojí navštívit estetické kliniky.

Sama označení královna plastik uznává a na svou proměnu je hrdá. V galerii najdete její změny, které jsou opravdu výrazné.

Související články

Další články