Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Poznáte dceru hvězdy Ordinace? Do seriálu Slunečná míří nová posila Claudia

Zdroj: TV Prima
+ Dalších 7 fotografií
natáčení
Ve Slunečné se objeví nová herecká posila - dcera Martina Zounara, jedenáctiletá Claudia. Zahraje si dceru Jany Strykové a Karla Zimy. Claudia není žádný začátečník, už má předchozí zkušenosti ze seriálu Přístav nebo Krejzovi. Z natáčení Slunečné je ale více než nadšená, jelikož se bude moci potkat se svými oblíbenci Evou Burešovou a Markem Lamborou.

Dcera Martina Zounara není před kamerou žádným nováčkem, poprvé si zahrála v seriálu Přístav, objevila se i v Krejzových a až ve Slunečné dostala větší prostor. „Moc se mi tehdy natáčení líbilo, a tak mě potěšilo, že si mě vybrali, abych tu hrála Anežku,“ prozradila Claudia Zounarová, která jako své seriálové rodiče získala Janu Strykovou a Karla Zimu.

Setkání s oblíbenci

Nejvíc se malá herečka těšila na setkání s představiteli Týny a Janka. „Hned v prvním obraze jsem se s nimi viděla a bylo to moc fajn. Oba jsou skvělí.“ Na natáčení malou slečnu doprovodila její maminka Simona Brdičková, která je zároveň i producentkou úspěšného seriálu, a od tatínka Martina Zounara si zase vyslechla několik rad. „Jsem tu spokojená a budu se tu objevovat tak často, jak mi to scénář dovolí.“

Claudia přiznává, že doma se na díl, ve kterém se poprvé ukáže, všichni moc těší. „Určitě se s maminkou na Slunečnou podíváme. Děda taky bude nadšený. Musím říct, že na place jsou všichni hrozně fajn, a těším se, že se s nimi budu setkávat.“

Slunečná jen jednou týdně

Seriál Slunečná se bude od tohoto týdne vysílat jenom v úterý, z důvodu omezení spojených s karanténou. Herci mají nyní volno a každý ho tráví se svou rodinou. Herečka Eva Burešová si například užívá na Moravě, kde si nezapomíná hrát.

Související články

Další články