Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Poznáte, co za slavnou osobnost je tenhle brýlatý chlapeček, kterého všichni šikanovali? To neuhodnete!

Z každého ošklivého káčátka může vyrůst sexsymbol.
Zdroj: archiv
+ Další fotografie

Kdyby to byl spolužák některé slečny, které budou tento článek číst, nejspíš by si o něj ani neopřely kolo. Vychrtlý geek s tlustými brýlemi je prostě prototypem chlapce, kterému se všichni posmívají a je ve škole často šikanovaný.

A víte, kdo je to dnes? Podle mnoha časopisů nejvíc sexy muž současnosti.

Z tohoto legračního chlapečka totiž vyrostl Joe Manganiello, herec, který se nejprve proslavil svou rolí vlkodlaka v seriálu Pravá krev a ženy začaly vlhnout pod jeho pohledem, když si zahrál jednu z hlavních rolí ve filmu Magic Mike, kde hrál striptéra s extrémně velkým přirozením.

Ve škole se začal věnovat sportu, protože nechtěl, aby ho všichni šikanovali, ale po dostudování se přesunul do Los Angeles, kde se chtěl stát hercem. Dokonce se účastnil castingu na Petera Parkera ve Spider-Manovi. Tuhle roli sice nezískal, ale zahrál si ve filmu alespoň menší roličku Flashe.

Teď už má velkou roli v populárním seriálu HBO, málem se dokonce stal Supermanem, protože byl pozván režisérem Zackem Snyderem na casting do této role pro Man of Steel. Už byl ve finále, ale kvůli natáčení seriálu Pravá krev se musel role vzdát.

A všichni, kdo se mu ve škole posmívali, už asi sklapli…

Související články

Další články