Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Poznáte blonďatou holčičku? Vyrostla z ní zlatokopka a zničila Seleně Gomez život!

+ Dalších 55 fotografií
Foto před lety
Než se z ní stala slavná hnědooká modelka, zlatokopka a ničitelka životů jiných, vypadala spíš jako nevýrazný hošík, kterému špatně zastřihli vlasy. O patnáct let později se ale dostala tam, kde by chtěla skončit většina mladých dívek. Poznáte, kdo se na vás dívá ze staré fotografie?

Ne, není to Stephen Baldwin (52), ale jeho dcera Hailey Baldwin (22). Správně, ta Hailey, která si před půl rokem vzala Justina Biebera (25).

Ten byl nejspíš před oltářem na hodně silných opiátech, protože si modelku, s níž předtím randil jen pár týdnů, vzal bez předmanželské smlouvy. Až ho přestane bavit a bude se jí chtít zbavit, dá všanc své milionové jmění, o jehož půlku ho pak Hailey s největší pravděpodobností připraví.

Že Hailey dávno není takové zlatíčko jako na snímku z dětství, dokazuje i to, co provedla Seleně Gomez (26). Ta se do poslední chvíle nevzdávala a doufala, že s Justinem nakonec zestárnou, jenže Hailey prostě přišla a vzala si ho. Pár dní nato se Selena psychicky zhroutila a skončila na dva měsíce v blázinci.

Koho sejmeš příště, Hailey?

Mohlo by vás zajímat

Další články