Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Poznali je v mládí, ale za nic by je nevyměnili: Nejkrásnější partnerky slavných fotbalistů

Poznali je v mládí, ale za nic by je nevyměnili: Nejkrásnější partnerky slavných fotbalistů
Zdroj: Archiv Lionel Messi, Pilar Rubio a Georgina Rodríguez
+ Dalších 13 fotografií
Sporťačky rošťačky
Mít peníze a slávu ještě neznamená, že nemůžete mít krásný a pevný vztah. Podívejte se do galerie na ty nejkrásnější partnerky slavných fotbalistů, kterým jsou jejich sportovci věrní už i desetiletí a za nic na světě by je nevyměnili!

Lionel Messi & Antonella Roccuzzo

Lionel Messi (33), hráč FC Barcelona, si vzal svou životní lásku a kamarádku z dětství, Antonellu Roccuzzo (33) v roce 2017. S kráskou má tři syny, Thiaga, Matea a Cira. Kdy přesně spolu pár začal randit, to se neví, dost možná to ale bylo ještě před Messiho slávou. Spanilou Antonellu Lionel poznal ještě jako malou prostřednictvím svého kamaráda, jehož byla sestřenicí.

Cristiano Ronaldo & Georgina Rodríguez

Hráč klubu Juventus Turín, Cristiano Ronaldo (36), snad konečně našel lásku díky Georgině Rodríguez (27). Argentinská modelka s Cristianem vychovává čtyři děti. Cristianovi přivedla na svět ale pouze dceru Alanu. Další tři Ronaldovy děti, Evu, Matea a Cristiana Jr., porodila slavnému fotbalistovi náhradní matka.

Sergio Ramos & Pilar Rubio

Sergio Ramos García (35) patří mezi vůbec nejvíce faulující fotbalisty. Hráč Realu Madrid se oženil se španělskou reportérkou, Pilar Rubio. Se sexy tmavovláskou vychovává děti Alejandra, Sergia, Máxima a Marca.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Gerard Pique & Shakira

Ne každý slavný fotbalista má vedle sebe ženu, která by ho svou slávou mohla hravě zastínit. To hráč Barcelony, Gerard Pique (34), si doma hýčká slavnou popovou zpěvačku Shakiru (44)! Poznali se při natáčení videoklipu, kdy jí fotbalista poslal psaníčko. Teď spolu pár vychovává dva syny, Milana a Sashu.

Zlatan Ibrahimović & Helena Seger

Švédský útočník, Zlatan Ibrahimović (39), se doma pyšní krásnou Helenou Seger (50). Tu hráč AC Milán potkal při parkování. Krásné byznysmance totiž omylem zablokoval auto tak, že nemohla z parkoviště vyjet. Vztek se ale brzy změnil v lásku. Táhnou to spolu už 17 let.

Robert Lewandowski & Anna Lewandowska

Nejlepším fotbalistou světa za rok 2020 se stal Robert Lewandowski (32), který kope za Bayern Mnichov. Se svou ženou, spanilou Annou Lewandowskou (32), vychovává dvě dcerky, Klaru a Lauru. Anna se živí jako podnikatelka a fitness trenérka.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy