Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Poznali byste sexy herce, který se změnil v sádelnatou kouli? Pekáč buchet vyměnil za hamburgery

Poznali jste herce, ze kterého se stal tlustý páprda?
Zdroj: Profimedia.cz/Instagram
+ Další 4 fotografie
Když se svlékl, tak ženám vlhly kalhotky. Vyrýsované břišáky ukazoval snad na počkání. Jenže tenhle světově známý herec se změnil k nepoznání. Jaký další hollywoodský hezoun prošel neuvěřitelnou proměnou?

Už víte, o jakého krasavce jde? Je to takový profík, že kvůli roli dokáže svou vizáž a postavu přetvořit k nepoznání, až se divíme, že se ho jeho vlastní děti nebojí.

Hezoun Matthew McConaughey (45) většinou hrál vymakané pohledné muže, kteří nemají o ženskou přízeň nouzi. Jenže filmaři v něm našli potenciál a přeměňují si herce k obrazu svému.

Jednou by ho potřebovali vychrtlého, tak Matt neváhá a drží drastické diety. Pak přijdou s nápadem, že by se jim hodil jako páprda s panděrem, tak se místo hladovění přejídá a jeho pekáč buchet je ten tam.

Sice je krasavec profesionál, ale teď mu ty špeky, které zakrývá neforemnou bundou, opravdu nesluší. Nikdo ho na ulici ani nepoznává. To si asi Matthew přál, proto si ještě vzal klobouček a brýle. To byste v něm spíš hledali VIP zákazníka Mekáče než slavnou hvězdu.

Doufáme, že film brzy dotočí a opět se vrátí do formy. Nechceme sádelnatého playboye, ale starého a krásně vyrýsovaného Matta.

Související články

Další články