Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Stáří jí na šarmu neubralo: Ann z filmu Vinnetou - Poslední výstřel se změnila k nepoznání

Stáří jí na šarmu neubralo: Ann z filmu Vinnetou - Poslední výstřel se změnila k nepoznání
Zdroj: csfd
+ Další 2 fotografie
Vinnetou
Vinnetou - Poslední výstřel je třetím pokračováním úspěšného filmu o náčelníkovi Apačů. Film sklidil ohromný úspěch, stejně jako předchozí díly. Vzpomínáte si na postavu půvabné Ann? Dnes už jí je 74 let a těžko byste ji poznali.

Filmy o indiánském a udatném náčelníkovi Vinnetouovi jsou dodnes velmi populární. Třetí díl byl nazvaný Vinnetou - Poslední výstřel a objevila se v něm i herečka Sophie Hardy. Ztvárnila postavu půvabné Ann, kterou v jedné ze scén obtěžoval bandita Kid. Ona mu následně rozbije džbán o hlavu a pak uzavře přátelství se Samem Hawkensem.

Sophie Hardy bylo tehdy v době natáčení Vinnetoua - Poslední výstřel něco málo přes dvacet let. Dnes už půvabné Ann 74 let. Sophie se narodila ve Francii, konkrétně v Paříži a spíše než herečkou byla modelkou. Byla považována za sexsymbol šedesátých let. Plnila titulní stránky magazínů po celé Evropě.

Poté, co sklidila velký úspěch v modelingu, se začala objevovat i před kamerou. První velká role byla ve filmu Svit měsíce nad Maubeuge. Další větší role přišla ve filmu Jeff Gordon, tajný agent, kde si zahrála po boku slavného Eddie Constantina. Sophie se později odstěhovala do Německa, kde natočila kriminální seriál Záhadný Hektor.

Jako herečka působila i v Británii a ve Španělsku. Koncem šedesátých let uzavřela hereckou kariéru a v Lucembursku začala působit jako televizní moderátorka. Až po více než dvaceti letech se lehce vrátila k herectví, když kývla na roli ve filmu Boxer století v roce 2004. Dnes je Sophie Hardy už důchodkyní a těžko byste ji poznali. Podívejte se do fotogalerie na snímky Sophie Hardy.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy