Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Poznali byste ho? Takhle teď vypadá šarmantní Maroš Kramár

Maroš Kramár: Po proměně vypadá úplně jinak
Zdroj: Se souhlasem Maroše Kramára
+ Další fotografie
změna účesu

Radikální změnou účesu prošel slovenský herec Maroš Kramár (62). Své pověstné lokny si nechal ostříhat a nyní vypadá k nepoznání.

„Trochu jsem se nudil, co na to říkáte? Život je změna,“ těmito slovy okomentoval známý slovenský herec Maroš Kramár na sociálních sítích svoji fotku, kde je vidět v úplně nové podobě. Kramár, který je známý dlouhými kudrnatými vlasy, udělal radikální proměnu a nechal se ostříhat.

"Pryč s naondulovaným princem z NDR"

Reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. Proměnu chválila například herečka Eva Holubová:Obrovské ano, konečně! Pryč s tím naondulovaným 'princem z NDR', jsi výborný herec, úžasný komik, slušelo by ti přehrát se z bratislavského teenagera do módu britského komika á la Ricka Gervaise. S osobitostí Maroše Kramára. Já jsem za, i když možná budu jediná, pojď do toho, zlatíčko, ony si zvyknou,“ nešetřila obdivem Holubová.

Ne všichni však byli z nové podoby nadšení. "Neee, vypadáš jako mafián. Moje máma už tě nebude zbožňovat," napsala například jedna z uživatelek.

Kramár se minulý rok rozvedl po dvacetiletém manželství se ženou Natašou a nyní chodí s mladší přítelkyní Inou (36). Změna image tak je možná snahou působit po boku mladé partnerky mladistvějším dojmem.

Související články

Další články