Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Poznali byste herce z Game of Thrones na jejich první společné fotce? Z Jona Snow půjdete do kolen!

Tahle fotka nemá chybu! Najdi Jona Snow!
Zdroj: facebook
+ Další fotografie
Také hltáte Game of Thrones plnými doušky? Proč si trochu nezavzpomínat na první společnou fotku herců z tohoto vysoce návykového seriálu. Speciálně mladý představitel Jona Snow Kit Harrington se snad nikdy neokouká.

Už je to nějaký ten pátek, co se tahle partička setkala na první společné akci, a sice ku příležitosti autogramiády knihy v roce 2009. V době, kdy byla fotka pořízena se začala natáčet první řada slavného seriálu a všichni vypadali jako pěkná písklata.

Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Richard Madden (Rob Stark), ti všichni se dají docela slušně rozeznat. Ovšem do hipstera s brýlemi úplně vpravo byste asi neřekli, že z něj vyroste Jon Snow, jak jej známe dnes.

Všichni od těch dob ušli hodně dlouhou cestu a člověk si za ta léta ani nestihl uvědomit, jak se oblíbení hrdinové proměnili. Speciálně pro Kita Harringtona byl seriál životní zlomem. Poznal díky němu svoji seriálovou lásku Rose Leslie, se kterou se ve skutečném životě chystá co nevidět oženit. Tak naštěstí z toho ucha na fotce vyrostl pořádný kus chlapa!

Související články

Další články