Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Princ Velen z pohádky Princ a Večernice: Jako děda se rozhodl bavit Facebook

Zdroj: archiv/facebook
+ Další 3 fotografie
To se povedlo
Když hledali tvůrci pohádky Princ a Večernice vhodného chrabrého hrdinu, tak chtěli neokoukanou tvář. Volba padla na slovenského herce Juraje Ďurdiaka (67). Na druhou stranu Libuše Šafránková (66) byla pro roli princezny jasná od začátku. Jak se má herec z této známé pohádky dnes?

Juraj Ďurdiak (67) se stále věnuje divadlu, ale zkoušel i podnikat a pracoval jako umělecký ředitel nebo manažer. Dnes už ho fanoušci vídají hlavně na prknech, ale ti, kdo nemůžou dorazit do divadla, se baví jeho uměním aspoň na sociálních sítích.

Juraj má vtipné komentáře a umí si ze sebe udělat na Facebooku legraci. Od natáčení Prince a Večernice už uběhlo pár desítek let a herec už přirozeně není v takové kondici jako jeho filmový Velen. Bere léky na srdce i na vysoký tlak, ale stále bere život s humorem.

Jenom škoda, že v pohádce nezazní jeho hlas. Slovenský herec byl totiž předabován Petrem Svojtkou. Na to, jak Juraj Ďurdiak vypadá dnes, se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články