Carrie-Anne Moss režiséry přitahovala vždycky. Vysoká štíhlá černovláska s úchvatnýma modrýma očima. Hned po škole odjela do Evropy, kde se živila jako herečka. Po návratu domů už ale takový úspěch neměla a pracovala jako servírka nebo barmanka.

Nakonec její kroky opět vedly do Evropy a ona se prosadila jako modelka. Pak si jí konečně všimli režiséři a dostala role v seriálu Modelky s.r.o nebo se objevila v Pobřežní hlídce.

Nic ale nepředčilo slávu Trinity z Matrixu. Objevila se v jeho pokračováních, ale ta neměla takový úspěch. Diváci si ji pamatují z filmů Rudá planeta, Čokoláda nebo Memento. Teď dává herečka spíš přednost divadlu.

Hlídá si své soukromí a místo večírků se radši schází s maminkami ze sousedství a cvičí jógu. Je vdaná za režiséra Stevena Roye a má s ním dvě děti. Na svém Instagramu se většinou ukazuje nenamalovaná, sdílí různé recepty a prostě se tváří, že vůbec není hvězda.

Štíhlá postava jí zůstala. Teď je dokonce snad ještě hubenější než předtím a na některých fotkách vypadá jako kostlivec. No podívejte se sami!