Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pozitivně naladěný týdenní horoskop: Panna bude zářit jako slunce, Střelec najde sebelásku

Zdroj: Profimedia
Nový týden je opět tu a připravil si pro nás pořádnou dávku emocí. Zdánlivě neřešitelné věci se nakonec vyřeší snadno a hladce. Jak bude vypadat tento zářijový? Hvězdy vám to napoví!

BERAN (21. 3. až 20. 4.) Beran se trochu rozšoupne a dovolí si nakoupit dražší věci, než má ve zvyku. Měl by si však dát pozor, ať nepřepískne své výdaje, aby poté měl na nájem.

BÝK (21. 4. – 21. 5.) V tomto týdnu bude mít Býk potřebu být středem pozornosti a udělá pro to maximum. Ve středu se tedy nachystá na párty a pořádně to tam roztočí.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Blíženci by si měli dát konečně pohov a trochu si odpočinout. Práce ani povinnosti nikam neutečou, takže bude dostatek prostoru udělat si jeden hezký den někde v přírodě.

RAK (22. 6. – 22. 7.) První dny tohoto týdne to nebude úplně fajn. Ze skříně vypadne totiž kostlivec, kterého jste dlouho střežili. Je ten pravý čas postavit se problému čelem a vyřešit ho. Uvidíte, že se vám nakonec bude o víkendu lépe dýchat.

LEV (23. 7. – 22. 8.) V práci čekají lva nové věci a projekty, kterých se bude účastnit. Půjde vám to jako po másle a můžete se těšit z nadprůměrných dnů.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Jste naplněni sluncem a vitalitou, která strhne všechny ve vašem okolí a svět hned bude krásnější. Využijte svého potenciálu a založte si nějakou organizaci. Tato doba je pro to skvělá.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Nebude vám chybět energie a všechny pracovní povinnosti stihnete v prvních dnech týdne. Co takhle vyjet v pátek do zahraničí na výlet? Zasloužíte si to a navíc získáte nové poznatky, které pak využijete v pracovním životě.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Pokuste se ovládnout váš vztek. Je pravděpodobné, že se tento týden pořádně pohádáte a následně byste toho mohli litovat. Pokuste se své emoce hlavně okolo pátku držet na uzdě.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Tento týden si každý Střelec udělá jeden poklidný večer, který bude patřit jen jim. Uvaří si gurmánskou pochoutku a napustí vanu plnou bublinek. Tyto maličkosti jim pomohou získat zpět ztracenou sebelásku.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Planeta Saturn vám ovlivní náladu natolik, že nebudete chtít v první dny týdne nikoho ani vidět. Trochu se na ten svět usmějte, jinak o víkendu budete zalezlí doma. Nikdo s vámi totiž nebude chtít trávit čas, když se budete tvářit jako kakabus.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Rodinná sféra bude všem Vodnářům hodně přívětivá. O víkendu vás čeká pořádná oslava, kterou si užijete s těmi nejbližšími. Nastudujte recept a upečte dort, uvidíte, že si i samotnou přípravu na párty užijete.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Ryby milují podzim, takže se těší, až hodí všechny starosti za hlavu a vyrazí na romantickou procházku. Tento týden se jim to konečně splní. Ruku v ruce se budou brouzdat listím se svojí láskou.

Související články

Další články