Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Pozdvižení v Buckinghamském paláci: Mladík se dostal ke spící královně

Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
tvrdí to bulvár
O pořádný rozruch se postaral dvaadvacetiletý muž. Podle tvrzení deníku The Sun se mu podařilo proniknout do Buckinghamského paláce. Chtěl se zřejmě dostat až ke královně Alžbětě II., která nic netušila a spokojeně spala ve své ložnici.

K incidentu mělo dojít v pondělí ráno. Zdroje deníku The Sun tvrdí, že do Buckinghamského paláce pronikl dvaadvacetiletý vetřelec. Měl se pohybovat jen pár metrů od spící královny Alžběty II.

Muž prý bouchal na dveře a celá akce trvala přibližně 4 minuty. Ochranka měla velký strach, že muž je ozbrojen. V paláci prý v tu chvíli vládla velká panika a chaos. Deníku The Sun průběh nečekané operace popsal zdroj, který se v inkriminovanou dobu v paláci nacházel. Oficiální vyjádření ale britští novináři k incidentu neobdrželi. A zřejmě ani neobdrží, protože palác podobné historky nekomentuje. „Vynáší to zdroje z paláce, jako jsou chůvy, kuchařky, služebné… Otázkou je, do jaké míry se tomu dá věřit,“ vyjádřil se v minulosti k podobným příběhům Jindřich Forejt, expert na královskou rodinu.

Novináři se domnívají, že muž mohl být psychicky narušen. Pokud je historka pravdivá, pak je na místě se ptát, jak se mohl muž dostat tak blízko k hlavě monarchie. Co dělala ochranka a senzory pohybu? A co měl muž v úmyslu? Vypadá to, že ti, co mají bezpečnost v paláci na starosti, budou mít po zjištění britského deníku velké nepříjemnosti.

Související články

Další články