Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Pozdravy ze slunné Estepony: Tereza Kerndlová vystavila u bazénu tělo jako lusk

Tereza Kerndlová pozdravuje z Estepony, postavu má jako lusk
Zdroj: Se souhlasem Terezy Kerndlové
Instanews

Tereza Kerndlová (35) vystavila svou dokonalou postavu u bazénu. Posílá nám tak do Česka krásné slunné pozdravy. V celém článku se můžete podívat i na odvážný outfit rapperky Sharloty (25) nebo na destinaci, kam vyrazila Dara Rolins (48) na dovču. Jsou tu Instanews.

Vysluněná Tereza Kerndlová

Zpěvačka Tereza Kerndlová (35) se pochubila dokonalou postavou v plavkách od bazénu ze slunné Estepony. Krásný výhled ala nebe ze Simpsonů nestačí než tiše závidět. A břišáky taky!

Vystajlovaná Sharlota

Rapperka Sharlota (25) předvedla odvážnou punkovou kreaci. Koženou vestiku se cvočky zkombinovala s růžovou mikinou a křiklavými brýlemi. V tomhle outfitu ji rozhodně nikdo nepřehlédne a snižuje se i šance, aby by ji z nepozornosti srazil nějaký řidič.

Dara vycestovala

Slovenská pěnice Dara Rolins (48) si užívá poklidného jezera Lago Maggiore. To se nachází částečně v italských regionech a švýcarském kantonu. Na koupání to sice není, ale celkově tam musí být super čerstvý vzduch.

Kylie se pochlubila pupíkem

Kylie Jenner (24) sdílela těhotenskou fotku. "Roste," pochvaluje si kráska. Přestože na sociální sítě postuje i ještě staré fotky, které pořídila před otěhotněním, sem tam se o fotku zvětšujícího se pupíčku s fanoušky podělí.

Související články

Další články