Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Pozdravuj Romana: Maminka Evy Samkové odešla za jejím tatínkem, dojemné vzkazy do nebe

Pozdravuj Romana: Maminka Evy Samkové odešla za jejím tatínkem, dojemné vzkazy do nebe
Zdroj:
+ Další 4 fotografie
kondolence
V sobotu nečekaně zemřela maminka snowboardistky Evy Samkové (27). V slzách jsou nejen dcery, které po sobě zesnulá Ludmila (†61) zanechala, ale i přátelé, známí a celé Vrchlabí, odkud pocházela. Ludmila totiž byla člověk se srdcem na správném místě.

Olympijská vítězka Eva Samková přišla v lednu 2018 o otce, který prohrál boj s těžkou rakovinou. Během soboty stihla Evu a její mladší sestru Janu další velká rána. Náhle zemřela i jejich maminka Ludmila.

Nespočet kondolencí

Ludmila byla všemi velmi milována. Nad tak ohromnou ztrátou krom dcer truchlí také rodina a přátelé, ale i celé město Vrchlabí, kde Ludmila žila. Všichni místní obyvatelé měli Ludmilu v oblibě, protože byla velmi ochotný a obětavý člověk. Rozdávala úsměvy, kam vešla a všem vždycky dokázala zvednout náladu.

Upřímnou soustrast vyjádřila například stránka sdružení "Vrchlabí do toho", kde Ludmila dlouhé roky působila. "S velkým zármutkem jsme se dozvěděli zprávu, které nemůžeme uvěřit. Po krátké těžké nemoci odešla členka našeho sdružení a naše oddaná podporovatelka Lída Samková. Lída s námi byla od samého začátku, vždycky šla do všeho, čemu jsme se věnovali, po hlavě a srdcem. Často nás udivovala neuvěřitelným přehledem o tom, co pro svoje občany dělají samosprávy v nejrůznějších českých městech, která i při své náročné zdravotnické profesi stihla procestovat nebo ve kterých měla kamarády. Aktivních lidí jako ona není mezi námi moc. Bude nám nenahraditelně chybět. Děkujeme za všechno, Lído," uvedlo sdružení "Vrchlabí do toho".

Na Lídu si osobně zavzpomínal i představitel hnutí Lukáš Teplý. "Lída je velká ztráta nejen pro nás, co jsme ji znali, ale i pro Vrchlabí. Byla vždycky tam, kde se něco dělo, kde se bojovalo za správnou věc. Její nakažlivá energie, kterou si pokaždé přinášela na naše setkání 'Vrchlabí do toho', mi bude chybět," rozesmutněl se Teplý.

V komentářích na sociální síti se objevila řada dalších kondolencí. "Tak to je velmi smutná zpráva. Upřímnou soustrast Evě a Janě. Je mi smutno. Byla úžasná," vzkázal jeden z uživatelů. "Byla to ženská s velkým srdcem, její nakažlivý smích si budu pamatovat navždy," popisovala další komentující. "Pozdravuj tam Romana," narážel další na nedávný odchod Evina tatínka a Lídina manžela.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy