Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Požár v Bohumíně má dvanáctou oběť: Jedna ze zesnulých byla těhotná

Požár v Bohumíně má dvanáctou oběť: Jedna ze zesnulých byla těhotná
Zdroj: archiv Rostislav Nevoral
+ Dalších 6 fotografií
Tragédie
V Bohumíně se v sobotu odehrála strašlivé neštěstí, na kterou místní jen tak nezapomenou. V Nerudově ulici začal hořet panelák, přičemž požár si vyžádal hned několik životů. Tragický požár má mít na svědomí údajný žhář Zdeněk. K. Policie i hasiči hovoří o 11 obětech, nicméně jedna ze svědkyň přinesla informaci, že jedna ze zesnulých byla v jiném stavu. Pokud se tato informace potvrdí, obětí bude celkem 12.

V sobotní podvečer zachvátily jeden z paneláků v Bohumíně na Karvinsku obří plameny. Požár vypukl v bytě paneláku v Nerudově ulici. Plameny šlehaly z 11. patra. Několik lidí se pokoušelo zachránit skokem z okna, bohužel všichni zemřeli.

Dvanáctá oběť

V důsledku požáru zemřelo podle hasičů 11 lidí. Tři dospělí a tři děti uhořeli přímo v bytě. Dalších pět lidí pak zemřelo poté, co ve snaze se zachránit vyskočili z okna.

Podle svědkyně bylo obětí ale možná víc. Jedna ze zesnulých žen měla být totiž v jiném stavu. "Umřeli tam lidé, mezi nimi děti, a dokonce i těhotná holka," uvedla na facebookové stránce Bohumína uživatelka Barča.

Požár vznikl úmyslně

Podle výpovědi svědků policie na místě zatkla jednoho člověka a odváděla ho v poutech, přičemž muž měl křičet, že požár založil on sám. Později i policie potvrdila, že ve spojitosti s požárem zadržela jednoho člověka.

Údajným pachatelem měl být Zdeněk K. (55), který v bytě nechal shořet svoji bývalou partnerku, syna Lukáše, snachu ale i vnoučka. Je to strašlivá rodinná tragédie.

Související články

Další články