Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Požár střechy v Holešovicích: Černý kouř byl vidět několik kilometrů daleko

+ Další fotografie
požár
Kolem půl jedné odpoledne dostali pražští hasiči oznámení o černém kouři vycházejícím z rozestavěného OC Letná v ulici Dukelských hrdinů. Na místo aktuálně dorazilo několik hasičských jednotek.

Požár střechy stavby v Holešovicích, který signalizoval černý kouř, je podle hasičů pod kontrolou. „Jednalo se o požár izolace na ploše 10×20 m na střeše rozestavěného objektu,“ píše se na Twitteru pražských hasičů.

„Mohu potvrdit informaci, že došlo k výjezdům hasičských jednotek k požáru v ulici Dukelských hrdinů. Požár je pod kontrolou,“ řekl eXtra.cz mluvčí pražských hasičů Martin Kavka a dále odkázal na Twitter Hasiči Praha. Rozestavěné obchodní centrum se nachází v blízkosti Veletržního paláce. Podle informací serveru tn.cz skončilo pět lidí v nemocnici. „Bylo podezření, že se nadýchali kouřem,“ sdělil mluvčí pražské záchranky Ondřej Franěk.

Podívejte se do naší galerie na objekt, ze kterého byl vidět černý kouř několik kilometrů daleko.

Mohlo by vás zajímat

Další články