Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Požár střechy v Holešovicích: Černý kouř byl vidět několik kilometrů daleko

Zdroj: čtenář eXtra.cz
+ Další fotografie
požár
Kolem půl jedné odpoledne dostali pražští hasiči oznámení o černém kouři vycházejícím z rozestavěného OC Letná v ulici Dukelských hrdinů. Na místo aktuálně dorazilo několik hasičských jednotek.

Požár střechy stavby v Holešovicích, který signalizoval černý kouř, je podle hasičů pod kontrolou. „Jednalo se o požár izolace na ploše 10×20 m na střeše rozestavěného objektu,“ píše se na Twitteru pražských hasičů.

„Mohu potvrdit informaci, že došlo k výjezdům hasičských jednotek k požáru v ulici Dukelských hrdinů. Požár je pod kontrolou,“ řekl eXtra.cz mluvčí pražských hasičů Martin Kavka a dále odkázal na Twitter Hasiči Praha. Rozestavěné obchodní centrum se nachází v blízkosti Veletržního paláce. Podle informací serveru tn.cz skončilo pět lidí v nemocnici. „Bylo podezření, že se nadýchali kouřem,“ sdělil mluvčí pražské záchranky Ondřej Franěk.

Podívejte se do naší galerie na objekt, ze kterého byl vidět černý kouř několik kilometrů daleko.

Související články

Další články