Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Pozadí vztahu Williama a Meghan: Od prvního setkání to měla Harryho žena spočítané

Vánoce u britské královské rodiny: Princ William nechce u stromečku Meghan ani bratra Harryho
Zdroj: koláž eXtra.cz / Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
královská rodina

Omid Scobie, renomovaný spisovatel a královský komentátor, který udržuje přátelství s princem Harrym a Meghan Markle, spolu s vydáním své nové knihy s názvem Endgame přinesl na veřejnost informace týkající se Kate Middleton a jejího muže, prince Williama. Jeho ambiciózní spis se týká poměrů v britské královské rodině a na mnoha jejích členech nenechává nit suchou. Scobie v knize mimo jiné cituje informace poskytnuté samotným Harrym a Meghan, informuje deník Mirror.

V jedné z pasáží knihy Omid Scobie tvrdí, že manželka korunního prince Wiliama Kate Middleton není ochotná „podniknout riskantnější krok než se nechat vyfotografovat“, a označuje ji za „příliš vystrašenou”.

Kromě toho Scobie uvádí, že některé z jejích úspěchů byly v médiích zveličovány, a kdyby za nimi stál někdo jiný z rodiny, nikdo by na ně ani neměl vůli upozornit. Podle autora, kterého cituje Sunday Times, tleskají lidé Kate za každou malichernost, takže cokoli malého je bráno jako velký úspěch.


William neměl Meghan rád už od prvního setkání

V jeho knize Endgame se rovněž odkrývají citlivé detaily vztahu mezi Kate a Meghan Markle. Scobie naznačuje, že obě ženy spolu přestaly komunikovat od konce roku 2019. Cituje navíc blízkého přítele páru, který tvrdí, že Kate strávila více času mluvením o Meghan než s ní samotnou. Dodává, že každá zmínka o Meghan vyvolává v Kate nejistý úsměv, píše Mirror.

Spisovatel se také zabývá postojem prince Williama a Kate k satiře mířené na jejich účet v americkém animovaném seriálu South Park. Scobie tvrdí, že zobrazení v kultovním pořadu si pár cení a považuje je za „velmi vtipné“. Kromě toho Scobie ale také přináší závažné tvrzení – podle něj princ William neměl Meghan rád už od jejich prvního setkání.


Dalším kontroverzním tvrzením v knize mimo jiné je, že král Karel III. neodpověděl na zoufalou žádost svého syna Harryho o schůzku, ale nařídil svému asistentovi, aby ji odmítl s výmluvou, že je „přepracovaný“. Celkově tak lze konstatovat, že Omid Scobie ve své knize nešetří kritikou vysokých členů královské rodiny, což z ní činí nejen čtivý bestseller, ale i důležitý záznam o dynamičnosti vztahů uvnitř britské královské rodiny.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy