Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Pozadí rozchodu Moniky Absolonové a Tomáše Horny: Stejná písnička jako před lety?

Tomáš Horna promluvil o milionových dluzích i pobytu v psychiatrické léčebně.
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
jiná žena?

Zpěvačka Monika Absolonová (44) se nedávno svěřila se smutnou zprávou, že se jí rozpadl vztah s hokejistou Tomášem Hornou (40), se kterým má dva syny Tadeáše a Matouše. Pomalu, ale jistě zřejmě začínají vyplouvat na povrch důvody jejich rozchodu a objevují se spekulace, že se opakuje stejná písnička jako před lety, kdy Horna opustil svou tehdejší manželku, s níž má i dceru, právě kvůli Absolonové.

Na první pohled se zdálo, že je vše v pořádku a vztah jim klape jako hodinky. Jak už to tak ale často bývá, opak byl pravdou a uznávaná zpěvačka Monika Absolonová oznámila, že se po sedmi letech rozešla s partnerem a otcem jejich dvou synů Tomášem Hornou.

Kostlivci vylézají na povrch

Své fanoušky i média vyzvala, aby respektovali její soukromí a kvůli dalším informacím ji zatím nekontaktovali. Čas ale plyne a na povrch se začínají dostávat různé střípky pomocí výroků nejen Moniky, ale i dalších pomyslných kostlivců, kteří dřímali v Tomášově skříni.

Hanit otce svých dětí nechce, přesto se občas svým fanouškům svěřila s nějakou informací. "S každou informací o tom, co mi dělal Tomáš za zády, a dozvídám se každý den nové a nové věci, přichází úleva, že už spolu nejsme," přiznala se nedávno během živého vysílání, kde také uvedla, že se po rozchodu s Tomášem o něm dozvídá jednu šokující novinu za druhou. "Smutek se přetavuje v úžas z toho, že jsem netušila, co se odehrává," svěřila se zpěvačka, která také prozradila, že jí tyhle informace sice překvapují, ale víc jí již ublížit nedokážou.

Opakuje se stejná písnička?

Někteří dokonce začali spekulovat o tom, zda se neodehrává v životě Horny podobný scénář jako před lety v době, kdy Absolonovou poznal.

Monika Absolonová měla dlouhá léta na chlapy smůlu, v roce 2014 ale přiznala, že se zamilovala právě do hokejisty Tomáše Horny. V té době byl ale Horna ženatý, a s tehdejší manželkou Jitkou dokonce vychovával dceru. Jitka Hornová plánovala s Hornou budoucnost, a dokonce se spekulovalo, že s ní chtěl i druhé dítě.

V době, kdy se již mluvilo o tom, že randí s Absolonovou, sdílela archivní svatební snímek s popiskem "Pořád spolu, zatím živí." Horna a Absolonová byli v tu dobu ale už bezhlavě zamilovaní a vše nakonec vedlo k tomu, že bývalá manželka Tomáše Horny podala žádost o rozvod. Bude to i tentokrát zase ta stejná písnička?


Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy