Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Pozadí hrůzné vraždy v Brně: Boxer Alain Banongo (29) si mladíka (†27) vybral úplnou náhodou

Zdroj: Se svolením CNN Prima News
+ Další fotografie
Brutální čin

Sobotní automobilové honičce v centru Brna předcházela krutá vražda. Bývalý boxer Alain Banongo (29) měl zavraždit teprve sedmadvacetiletého mladíka, který luxoval své auto u odlehlých garáží. Nyní byl boxer poslán do vazby a na povrch vyšly další skutečnosti, které tomuto hroznému činu předcházely.

Ve středu 4. srpna poslal soud do vazby devětadvacetiletého bývalého boxera Alaina Banonga, který měl surově umlátit muže kladivem až k jeho smrti. Tento muž byl podle dostupných informací synem známé televizní moderátorky.

Reportéři ze CNN Prima News zjistili, jak se okolnosti kolem vraždy seběhly a co činu předcházelo. Boxer, který byl během jednání zfetovaný, měl nejdříve přijít do jednoho z brněnských autobazarů a vypůjčit si bílou dodávku. Jenže u ní mu došla nafta, proto ji odstavil u dálnice D1 a chtěl se vrátit zpět k autobazaru, který byl vzdálen asi deset kilometrů.

Vybral si ho náhodně a umlátil ho kladivem

Po cestě se ale zničehonic podle zjištění CNN Prima News vydal ke garážím v brněnské čtvrti Slatina, kde u odlehlých garáží spatřil sedmadvacetiletého mladíka, jak luxuje své auto. Alain k němu přistoupil a chtěl se vozu zmocnit, jenže majitel se bránil. Zřejmě proto na něj posléze boxer vytáhl kladivo a surově ho umlátil k smrti. Krev na dveřích garáže byla na místě viditelná i několik dní po hrůzném činu.

Poté, co mladíka podle policie zabil, zapálil i jeho auto. Podle informací CNN Prima News se měl vrátit zpět do autobazaru. A protože byl celý ušpiněný od krve, odešel na toalety a umyl se tam. To se zdálo divné pracovníkům autobazaru a šli se ho na věc zeptat. Boxer měl následně jednoho z pracovníků udeřit pěstí do obličeje, vzít si klíče od Jeepu a vydat se na zběsilou jízdu napříč ulicemi Brna. Policie nakonec muže dostihla. Ve středu soud rozhodl, že podezřelý muž bude poslán do vazby. V případě odsouzení Banongovi hrozí za zločin vraždy 10 až 18 let.

Související články

Další články