Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Povzbuzení pro miliony žen: Tyto matky prolomily tabu a hrdě ukazují, jak vypadá jejich tělo po porodu

Porod udělá s tělem ženy divy.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 14 fotografií
tělo ženy
Statisíce žen po celém světě trápí, že jim těhotenství nenávratně změnilo nejen figuru, ale i vzhled kůže nebo tvar břicha. Dokonalé snímky maminek, které vypadají pár měsíců po porodu tak, jako by ani nerodily, jim na sebevědomí moc nepřidají... Na sociální síti se začaly proto šířit fotografie žen, které se za své nedostatky způsobené těhotenstvím nestydí, ba naopak, jsou šťastné, že takové jsou. Tyto realistické fotografie jsou podporou pro mnoho žen na celém světě.

Pod hastagy #this_is_postpartum či #rawmotherhood sdílí ženy z celého světa nejen fotografie svých dětí, průběhu těhotenství či dokonce snímky z porodu, ale také nedostatky na svých tělech, které jim zůstaly po devíti měsících nošení miminka.

Ženy hrdě postují svá nedokonalá těla a chtějí tím podpořit ostatní ženy, které mají ze svých "nových" těl trauma. Příběhy, které fotografie provázejí, jsou nesmírně zajímavé a povzbuzující. Poukazují na to, jak jsou "reklamy a vyretušované fotky perfektně vypadajících žen jen falešným příběhem, který nás nutí nenávidět se, protože nevypadáme jako z časopisu".

Na téma odhalení ženských tělesných nedostatků vzniklo již několik kampaní, které se většinou vždy setkají s úspěchem. Podívejte se do naší galerie na realistické fotografie žen, kterým těhotenství změnilo tělo a i přesto jsou na něj pyšné a nestydí se za něj.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy