Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

POVSTÁNÍ PROTI JÁGROVI: Prostituce! Spolupráce s vrahy! Celebrity mu nakládají za Čínu

+ Dalších 13 fotografií
KRITIKA
Národní hokejová modla Jaromír Jágr (47) odletěl do Číny, kde pomáhá propagovat hokej. Čechy, Moravany a Slezany zbožňovaný sportovec za to ale sklidil asi největší kritiku od dob, kdy poprvé sáhl na puk. A to nejenom od obyčejných lidí, ale i od osobností. A ty se do něj hustě pouštějí a píší i o gaunerech, vrazích, stoce a prostituci!

Jaromír Jágr se v posledních letech nijak netají obdivem k prezidentu Miloši Zemanovi (74) a k premiéru Andreji Babišovi (64). Avšak teprve to, že sportovec propagující čínské mobily spolu s hlavou státu nyní v Číně horuje pro tamní hokej, nadzvedlo známé lidi od stolu.

„Vždy jsem byl obrovským fanouškem Jaromíra Jágra. Nikdy jsem nepropásl příležitost vidět ho hrát v americké NHL. Vždy jsem obdivoval jeho cílevědomost, ambice, zápal, radost ze hry, legendární pracovní nasazení a etiku. Jeho dřina a vize na ledě i mimo z něj udělala jednoho z nejlepších hokejistů všech dob. Jeho hra inspirovala mě a miliony fanoušků po celém světě. Obdivoval jsem jeho humor a nadhled. Jsem proto v šoku a naprosto zklamán, že se po skvělých týmech, ve kterých hrál, spojil s týmem gaunerů, kteří porušují české zákony a českou ústavu, kteří slouží Rusku a Číně. Jsem v šoku, že ho ti gauneři přesvědčili, aby spolupracoval s jedním z nejbrutálnějších a nejvražednějších režimů na světě. Peníze to nevysvětlí. Tohle je absolutní selhání a nedostatek lidské slušnosti, osobní integrity a charakteru. Nejhorší prostituce. Od údajně věřícího člověka. Naprostá stoka,“ znechutil se například bratr herce Miroslava Etzlera Tomáš Etzler.

Pukem do hlavy

Etzler v Číně léta dělal zpravodaje CNN a pak České televize. O tamním režimu má tak skvělý přehled.

„Jardo, ty v*le, ty jsi dostal pořádně do palice pukem!“ napsal do své Instastory stylista Pavel Kortan, který patří k velkým Zemanovým a Babišovým kritikům

Celebrity se také přidávají k facebookové události „Hra na užitečné idioty s Pavlem Nedvědem a Jardou Jágrem“. Pavel Nedvěd je totiž v Číně také, propaguje tam fotbal.

Maskot totality

Jakub Štáfek o Jágrovi hovoří kriticky v souvislosti s jakousi úplatností. „Máme tady Jardu Jágra, který dokázal strašně moc, ale na druhou stranu já osobně si myslím, že je strašně prodejnej. Je to legenda, ze které jsou v Americe všichni podělaní a u nás ostatně také, jenže pak se tahle persona spojí s Babišem a dělá reklamu na Vodňanské kuře,kritizoval herec Jágra v Babišově časopise 5+2.

„Rychlej kluk, co honí puk. Víc ovšem ani ťuk,“ rýpe do Jardy (47) spisovatelka a odbornice na fake news Alexandra Alvarová.

„Je smutné, že naše národní legenda Jaromír Jágr bude sloužit jako maskot totalitního režimu, který má koncentrační tábory pro své obyvatele,“ uvedl zase poslanec Jakub Janda.

Souvislosti

Na zajímavou souvislost mezi již proslaveným snímkem Jaromíra Jágra s hradním kancléřem Vratislavem Mynářem (51) upozornil na soukromém Twitteru novinář Forbesu.

„Tuhle fotku je třeba vnímat trošku v kontextu. Manažer kladenské stavební firmy Energie, jejíž je Jaromír Jágr starší spolumajitel a Jitka Jágrová členkou správní rady, je obviněn z manipulace zakázky za desítky milionů korun na zpevnění břehů nádrže v oboře Lány,“ píše Michael Mareš. Zakázky v oboře Lány sice nemá přímo na starosti Mynář, ale coby šéfa všeho a všech okolo Hradu ho některá média obviňují z možného dohazování kšeftů kamarádů.

Mohlo by vás zajímat

Další články