Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Povislá a zoufalá! Agáta kritiku nepřijme a kope do jiných

Agáta kritiku snáší velmi těžce.
Zdroj: archiv
+ Dalších 22 fotografií
Není tomu dlouho, co šla Agáta Prachařová (32) první přehlídku po porodu dcery. Možná to raději ale vůbec neměla dělat. Schytala za to pěknou kritiku od fanoušků i kamarádek z řad celebrit. Podle části fanoušků má povislý zadek i prsa. Spíše než na molo patří prý k plotně. Agáta si negativní hodnocení své osoby bere osobně, rozhodla se kopat do jiných. To jí fanoušci tvrdě vrací.

Teprve půl roku po porodu dcery Mii se Agáta Prachařová rozhodla vrátit na módní molo. A šla na to rovnou v bikinách. Od té doby se na ni snáší vlna kritiky za její NEvypracované tělo a dvojnásobná maminka to poněkud špatně nese. Její fanoušci si myslí, že ztratila soudnost, když se rozhodla jít přehlídku takto obnažená. Poporodní postava se prostě utajit nedá.

Modelka zřejmě nabyla dojmu, že se jí uleví, když si lehce kopne do druhých. Proto vytvořila koláž, kam kromě vlastní osoby zařadila i další modelky. Agáta (32) ke snímku přímo uvedla: „18 a bez dětí, 32 a 2 děti a 24 bez dětí… #takysiudelam­kolaz.“ Na snímku vidíme i Lucii Kovandovou. Důvod je tedy jasný. Modelky, jimiž je na fotografii obklopena, děti nemají. Dle Agáty ale nemají ani perfektně vyrýsované tělo. Agáta tím chce dát najevo, že tak strašlivou postavu nemá.

Zveřejnění koláže způsobilo pořádný poprask, ale kritika fanoušků stále neopadla. Naopak. Ti, co byli na její straně, už zdaleka nejsou. Agátin tah tedy opět nevyšel. „Tak hlavně, že jsi v rozhovoru tvrdila, jak tě to vůbec ne*ere a pořád to tu řešíš dokola. Vtipné. Taky jsem byla na tvé straně, ale toto je trapný,“ píše jedna z diskutérek na modelčině Instagramu.

„Taky mi přijde trapné honit si ego tím, že urážím ostatní, jako bulvár ji (Agátu). Očividně ji co píše bulvár neštve. Taky mohla udělat koláž třeba s Krainovou, že?“ naráží autorka ironického příspěvku na nedávná slova Simony Krainové, která má i po dvou dětech postavičku jako lusk. „Mně nepřísluší to soudit, nechci do toho rýpat, ale každý má oči,“ řekla Krainová a pokračovala: „Nechala bych to těm urostlým a hubeným dívkám.“ Sama tedy dala najevo, že by podobnou přehlídku už ve svém věku nešla.

„Milá Agátko, vždycky se najde někdo, kdo je na tom hůř, ale to z tebe neudělá lepší,“ zakončila svůj příspěvek.

Související články

Další články