Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Dlouhovláska Výměna manželek

Nejnovější kauzy

Povinnosti a děti si vybírají svoji daň: Kate zblízka vypadá jako utrápená stařena!

Takhle vypadá nyní Kate Middleton.
+ Dalších 37 fotografií
Kate Middleton (36) od své svatby s princem Williamem (35), která se uskutečnila před sedmi lety, hodně sešla. Je vidět, že královské povinnosti a starost o tři děti jí dávají opravdu hodně zabrat. Když se nesvěří do rukou všemožných vizážistů, tak vypadá opravdu děsivě.

Není pochyb o tom, že Kate Middleton byla opravdu nádherná. Jakmile se má účastnit nějaké společenské akce, tak si ji vezme do parády několik stylistů a vizážistů a udělá z ní hotovou krásku. Realita je ale o něco horší.

Od svatby, která proběhla v roce 2011 Kate, hodně sešla. Na tváři se jí objevily opravdu nevzhledné vaky, vidět jsou čím dál tím více kruhy pod očima a povislá tvář. Vévodkyně je žena jako každá jiná, a i když jí s výchovou dětí jistě pomáhá hodně lidí, tak ona sama se také pěkně nadře.

Královské povinnosti, do toho občasné excesy s manželem, princem Williamem a malé děti, to je na každou ženu hodně. Bohužel postupem času a přibývajících starostí se Kate vytratil z tváře její pověstný půvab.

Možná by nebylo na škodu, kdyby trochu zvolnila tempo a jela si užít se svým protějškem nějakou pořádnou dovolenou.

Mohlo by vás zajímat

Další články