Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Povinné vylepšení ve smlouvě? Těmto Miss k získání slávy a sebevědomí dopomohly až silikony

Povinné vylepšení ve smlouvě? Těmto Miss k získání slávy a sebevědomí dopomohly až silikony
Zdroj: Archiv
+ Dalších 9 fotografií
silikonky
Skoro to tak vypadá, že všechny krásky, které se umístí na jednom ze stupínků vítězů, musí po získání korunky krásy podstoupit zvětšení poprsí. Dříve se za silikony krásky spíše styděly a moc se jimi nechlubí, dnes ukazují svá těla těsně po operaci. Misskám Elišce Bučkové (31), Haně Mašlíkové (38), Karolíně Kokešové (24), Denise Spergerové (20) a nyní i nově Lee Šteflíčkové (22) a mnoha dalším korunka krásy k získání sebevědomí zkrátka nestačila, a tak podstoupily augmentaci prsou a své silikony hrdě vystavují.

Plastické chirurgy za cílem zvětšení prsou navštěvují vítězky soutěží krásy nejen jako na běžícím páse, ale také v mnohem mladším věku. Ani tituly ze soutěží krásy jim nedodaly dostatečné sebevědomí, a tak mu musely za pomocí lékařů nějak dopomoct...

U missek je v dnešní době zvětšení poprsí stejně tak samozřejmé jako třeba bělení zubů. Přírodní prsa je už zkrátka nebavila, tak se je rozhodly vylepšit pomocí silikonů, které jim dodaly nejen sebevědomí, ale také více pracovních příležitostí.

Přírodní prsa jsou nuda

V minulosti se modelky intimní informací o podstoupení zvětšení poprsí spíše tajily, dnešní missky, jako jsou Karolína Kokešová, Lea Šteflíčková nebo Denisa Spergerová, se nebojí své fanoušky vzít ani na operační sál, pečlivě vše dokumentují a své silikony hrdě vystavují.

Modelka Eliška Bučková (31) patřila ještě k těm, které si augmentaci prsou nechávaly pro sebe, stejně jako modelka Andrea Verešová (40).

Modelka Hanka Mašlíková (38) je úplně jiným příkladem. V minulosti se rozhodla pro poprsí nepřirozených rozměrů, pro které byla známá. Později jí ale obrovské silikony začaly vadit a podstoupila reoperaci za účelem zmenšení.

Podívejte se v galerii, které modelky se svěřily do rukou plastického chirurga. Přírodní poprsí tam nenajdete.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy