Premiér Sobotka ve sněmovně vykřikoval, že Česko se postaví proti kvótám pro uprchlíky. Že se hranice hodně uzavřou a nikdo sem nepronikne.

Sobotka a celá ta vládní parta jsou ale úplně mimo. A mimo jsou i šéfové Evropské unie. Mimo je totiž celá Evropa. Muslimové sem nemusí proudit, oni tu už dávno jsou.

Co se proti tomu dá dělat? Vůbec nic. A teď si povíme, proč tomu tak je.

Studoval jsem islám docela podrobně 5 let. A měl jsme skvělého profesora pana Kropáčka. A ten nám jednou řekl dokonalou větu: Oni nás nemusí vyvraždit, oni nás prostě přerodí.

Nejde tu o Islámský stát, nejde tu o džihádisty. Jsou nebezpeční, ale je jich málo. Jsou jen kapkou v moři zvaném islám.

Jde tu o matky a malé děti. Průměrná evropská rodina má 1,2 dítěte. Víte, kolik jich má ta muslimská? Průměr jsou 3 děti.

Cítíte ten rozdíl? Můžeme uzavřít hranice, můžeme potápět lodě, můžeme posílat humanitární pomoc do Afriky. Můžeme zakládat neziskovky, sepisovat petice, demonstrovat… Můžeme dělat cokoliv.

A muslimové? Ti se zatím milují a množí. Říká se tomu demografická křivka. A také se tomu říká historická vlna a přirozený vývoj. Inků se taky nikdo neptal, zda se jim líbí příchod Španělů.

Jedna civilizace vždy končí a pak přichází jiná. Snaha zastavit proudění islámu do Evropy je zbytečná. Muslimy tu už máme a budeme jich mít stále více. A také více mešit, více koránu a více islámské věrouky ve školách.

Co tedy dělat? Začít se učit arabštinu, studovat korán a být připraven na to, že jednou zaklepou na dveře našich vnuků a položí zásadní otázku: Jak se jmenovala matka Mohameda?

Tohle pak bude hodně dobré vědět.