Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Povedlo se to? Takhle bude vypadat Martin Dejdar coby Lenny Kravitz!

Zdroj: TV Nova
Už v neděli uvidí diváci osmý díl show Tvoje tvář má známý hlas. Všech osm soutěžících se intenzivně připravuje na vystoupení. Plné ruce práce mají i maskérky a kostymérky. Martin Dejdar se už v neděli promění v legendárního svůdníka Lennyho Kravitze.

„Ta písnička je poměrně rychlá a hodně lidí ji zná, takže samozřejmě o to těžší bylo se ji precizně naučit. Ještě musím říct, že budu mít dokonalý kostým a masku. Opravdu se to celému týmu skvěle povedlo,“ prozradil Martin Dejdar

Za proměnou stojí tým maskérů v čele s Adrianou Bartošovou. „Tentokrát jsme měli největší práci s výrobou paruky, na které jsme strávili spoustu času. Samotná maska pak byla o něco jednodušší. Proměna vyžadovala správné namíchání barvy pleti, aplikování kontaktních čoček, líčení očí, obočí a rtů,“ prozradila Adriana.

Kromě Martina Dejdara diváci uvidí Marthu Issovou, Ondřeje Rumla, Adélu Gondíkovou, Aleše Hámu, Milana Peroutku, Tatianu Vilhelmovou a Markétu Konvičkovou, kteří se každý týden představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby a budou soutěžit o finanční výhry pro dobročinné účely.

Související články

Další články