Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Povedlo se Rusům před zahájením olympiády aspoň něco? Ano! Podívejte se na oblečení jejich výpravy, které je věrno tradici a má skvělý styl!

Rusové a jejich olympijské uniformy. Okamžitě poznáte, ze které země tito
sportovci pocházejí, tradici se jim povedlo dodržet perfektně!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie

Kožichy, kožešiny, beranice, náročné vzory a vyšívání. Podíváte se na ně a okamžitě víte, odkud jsou. Takhle si představujete hrdiny z ruských bylin, šlechtu v dobách Evžena Oněgina, která chodila bruslit na zamrzlé petrohradské náměstí, cítíte z nich zimu, sníh, mráz a opuštěnou samotu odlehlých končin této obrovské země. Snad jim ještě chybí bohatě vybavené saně.

Rusové jsou prozatím jen pro posměch, před zahájením olympiády se jim nedaří nic, na co sáhnou. Zahraniční novináři a sportovci jsou ze svého ubytování v šoku, celý internet se směje jejich záchodům a hotelovým průšvihům, ale co se týče olympijských uniforem, bude nám muset trochu sklapnout.

Je to celé přehnané a na hranici vkusu, ale je to prostě ruské, naprosto dokonale to reprezentuje tuto bizarní zemi, hlavně slavnostní uniformy pro muže udělají i ze závodního chrousta statečného medvědobijce ze Sibiře, až máte při pohledu na ně chuť se tam odstěhovat jen proto, abyste se mohli stejně zimně zachumlat.

Jak se vám ruské uniformy líbí? My v redakci jsme z nich nadšeni, budete taky?

Související články

Další články