Co ji a jejího manžela k tomu vedlo? To teprve budou muset vyšetřovatelé zjistit, ale Viviana Gunn (34) má dost času na to, aby nad tím přemýšlela. Od soudu dostala totiž 31 let natvrdo za systematické týrání svého třináctiletého švagra Jordana Gunna.

Bratr jejího sedmadvacetiletého manžela Brandona jim byl svěřen do péče poté, co byl odebrán matce v americké Atlantě a přestěhoval se k Vivianě a jejímu muži do Washingtonu. Mučit ho začali jen chvíli poté, co se k nim nastěhoval, a Viviana ho obvinila z krádeže neurčitého peněžního obnosu.

Její trýznění bylo doslova zvířecké. Řezala chlapce rozžhaveným nožem, lila mu alkohol do otevřených ran, její manžel svého bratra bil baseballovou pálkou, nechávali ho spát svázaného a nahého uvnitř psí boudy bez jídla a bez vody. Jednou mu dala ruku do svěráku a dlaň probila hřebíky.

Jordanovi se nakonec povedlo uprchnout a zmučeného ho našli lidé na lavičce u autobusové zastávky, tam vyčerpáním omdlel. Manžel trapitelky bude mít soud až za týden, ale nejspíš dostane stejně vysokou sazbu jako jeho žena. Ta se mimochodem cítí nevinná a tvrdí, že jsou porušena její práva, když je nucena se přiznat ke svým strašným zločinům.