Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Považují se za kočičky, ale kvůli jejich obočí se jim směje celý český Facebook: Šestou fotku nevydýcháte

Podívejte se na to nejhorší z českého internetu.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 7 fotografií
Český Facebook opět dokazuje, že některá děvčata naprosto pozbyla soudnost. Ono to už tak bývá, že holky, které mají na to, aby se ukazovaly se drží raději zkrátka a ty, jež by měly chodit raději s pytlem na hlavě se hrdě vystavují světu. Pojďme se podívat na ta nejkomičtější obočí, která kolují českými sociálními sítěmi.

O ženách je všeobecně známo, že rády experimentují a nejčastěji právě se svým vzhledem. Jenomže i tady platí, že všeho s mírou, jinak to může dopadnout opravdu katastrofálně. V posledních letech se stalo největším trendem upravování obočí, a to v různých tvarech a variacích.

Bohužel některé dívky jsou buď příliš zahleděny do sebe, nebo absolutně ztratily soudnost. Jinak si totiž nedokážeme vysvětlit, proč by si dobrovolně hyzdily obličej tak příšerným obočím, jaké na nás čeká na českém Facebooku.

U některých dívek to dokonce vypadá, že k namalování svého obočí použily malířský štětec a temperu. Dalším experimentátorkám zase začíná obočí uprostřed čela a najdou se i takové, které z něj vymodelovaly něco naprosto nepopsatelného.

Podívejte se do naší galerie a uznejte sami.

Související články

Další články