Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Považujete se za milovníky vína? Praha vás zve na putování mezi vinicemi

Nenechte si ujít putování mezi vinicemi.
Je na světě vůbec někdo, kdo by nemiloval víno? Kdyby se náhodou někdo takový vyskytl, máme pro něj jedinečnou příležitost, jak si ho zamilovat. Fanoušci lahodného nápoje si ho pravděpodobně zamilují ještě víc. Praha vás totiž ve dnech 9. a 10. června zve na putování vinicemi, a to byste si rozhodně neměli nechat ujít.

Ať už víno pijete denně nebo příležitostně, nenechte si ujít možnost podívat se na jednotlivé vinice. Praha vás totiž zve na jejich jedinečnou prohlídku. Akce s názvem Pražské vinice 2018 se odehraje ve dnech 9. a 10. června.

Zelené části Prahy jsou mnohdy chráněnými oblastmi. Nezřídka se vám naskytne možnost neuvěřitelného výhledu na metropoli. Vycházky a prezentace jednotlivých vinic jsou komentované, takže se dozvíte spoustu informací, o kterých jste neměli ani ponětí. Na programu jsou vinice Albertov, Baba a spousta dalších.

Mohlo by vás zajímat

Další články