Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Povánoční turbulence v Ulici: Romance zralého věku, alkoholový pád na dno a starost o rodinu

Povánoční turbulence v Ulici: Romance zralého věku, alkoholový pád na dno a starost o rodinu
Zdroj: TV Nova
+ Další 3 fotografie
ulice
Seriál Ulice vstupuje do druhé poloviny své šestnácté sezóny. Ta opět přinese témata, která diváci důvěrně znají ať už ze svých vlastních životů, nebo ze svého okolí. Nekonečný seriál Ulice po Vánocích zažije pořádnou turbulenci. Kdo z oblíbených hrdinů zažije nevídaný rozkvět a kdo pád na dno?

Lumír Nykl se bude vyrovnávat s odchodem milované partnerky Světlany a snažit se v životě jít dál už jen kvůli malému Lexíkovi – a vypadá to, že se konečně blýská na lepší časy.

Magda se zamiluje a možná si dovolí popustit uzdu a žít život, který by si pro ni přála její maminka Zdenka. Mladá rodina Marečkových zažívá rodinné turbulence po narození miminka. Peškovi ovlivní záblesk minulosti v podobě chaty, kterou Amálka zdědí po zesnulém ex-manželi Seidlovi, zatímco Blanka se bude muset poprat s démonem alkoholu.

Bedřicha zklame Alice a Anča se zamiluje jako malá holka. Klímovi se postupně zabydlují a snaží se zvyknout na změny, které jim stěhování přináší. Jana a Bára se kromě složitých vztahů, které zrovna obě prožívají, chystají na finální bitvu se zákeřným Marešem. Oblíbené uliční postavy tak opět poznají, že úspěch a štěstí není zadarmo.

Nová postava v Ulici zamotá hlavu Aničce

Do Ulice míří nová postava, kterou bude hrát šarmantní herec Aleš Procházka. Aleš ztvární vášnivého fotografa a světoběžníka, do kterého se naprosto bezhlavě zamiluje Anička Lišková, která už nějaký ten pátek nemůže natrefit na pořádného chlapa.

Další novou postavou, která diváky překvapí je herec Pavel Batěk, kterého lidé mohou znát jako doktora z Ordinace v růžové zahradě

Sympatický herec si zahraje známého a bohatého herce Sašu Beka, která zamotá hlavu Olivové krásce Janě. Jejich milenecký vztah má jedinou vadu a to tu, že Saša Bek je ženatý. Dá přednost mladičké Janě nebo se stáhne a vrátí zpátky k manželce?

Blanka přestává zvládat alkohol

Půvabná maminka dvou dětí Blanka má dlouhodobě přetrvávající problém s alkoholem, který se jí začne vymykat. Ještě před Vánoci ošetřila pacienta s bolestí zubu, který se záhy ukáže jako pořádný nervák a Blance způsobí stres, který se rozhodně řešit jak jinak než alkoholem.

Jenomže tentokrát to nepůjde jen tak zamést pod koberec. Blanka alkoholu kompletně propade a začne do sebe klopit jednu skleničku za druhou. Celému alkoholovému běsnění jsou bohužel přítomné její děti, bývalý manžel i současný přítel Evžen, který je abstinující alkoholik. Jakou má Blanka šanci na zotavení?

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy