Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Povadlý Jiří Adamec: Režisér viditelně chřadne. Touží po návratu k Janě Adamcové, která jen kvete

Jiří Adamec viditelně zestárl
Zdroj: koláž Profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 16 fotografií
Proměna

Jiří Adamec (76) byl jedním z VIP hostů, kteří si nenechali ujít premiéru filmu Svatá. Známý režisér minulý rok utrpěl těžký úraz, po němž musel strávit nějaký čas v pečovatelském domě. Na bývalém partnerovi Jany Adamcové (52) bylo vidět, že není v dobré kondici. Navíc ho trápí skutečnost, že s podstatně mladší moderátorkou už nevede spokojený rodinný život. 

Není tajemstvím, že manželství moderátorky Jany Adamcové a režiséra Jiřího Adamce se už několik let otřásá v základech. Zatímco bývalá tisková mluvčí vlády Andreje Babiše od jejich vzájemného odloučení jenom kvete, režisér viditelně chřadne od doby, co v roce 2023 spadl ze schodů ve svém domě na Hanspaulce. Po ošklivém pádu musel být převezen do nemocnice se zlomeným prstem na jedné noze a zvrtnutým kotníkem na noze druhé.

Kvůli jeho špatnému zdravotnímu stavu tehdy Adamcová pozastavila rozvodové řízení a z rozvodu nakonec sešlo úplně. "Možná jsem chtěla mít čistý stůl, proto jsem s tím začala, kdyby se v mém nebo jeho životě něco přihodilo. Možná i sama za sebe, abych já nebyla ten, kdo je nevěrný a kdo podvádí, protože u mužů se to tak nebere, u mužů je to frajeřina, u žen je to velký prohřešek, ale nakonec jsem pochopila, že se stejně nic takového konat nebude a že je to vlastně možná jedno," uvedla moderátorka koncem loňského roku v pořadu eXtra Host.

Jejich manželství prý poznamenala i skutečnost, že Adamec byl v minulosti rapl a pedant nejen na place, ale i v soukromí. "Dneska už to tak není, už je to takový odevzdaný člověk, myslím si, že věk a dva covidy se na něm podepsaly," podotkla Jana s tím, že jejich soužití za zavřenými dveřmi bylo častokrát velmi náročné a jednoho dne Janě jednoduše došla trpělivost.

Adamec žije sám

Jana Adamcová a Jiří Adamec jsou sice oficiálně manželé, ale žijí odděleně. „Trochu jsme se v rámci rodiny rozkmotřili. S dětmi ne, ale s manželkou. Nebydlím s nimi v rodinné vile na Hanspaulce, ale v bytě nedaleko domu. Prostě žijeme život, který nám je dopřán,“ svěřil se Adamec v nedávném rozhovoru pro web AHA! s tím, že se nechce rozvádět a stále doufá v návrat domů k rodinnému krbu.

Video: Jana Adamcová byla hostem pořadu eXtra Host, kde promluvila o manželství s Jiřím Adamcem:


Věkový rozdíl

Šestasedmdesátiletý režisér má s bývalou mluvčí Úřadu vlády dvě děti – syna Daniela (17) a dceru Jasmínu (14). Přestože je Adamec milujícím otcem, mezi ním a jeho potomky je opravdu velký věkový rozdíl, který je jednoduše znát. "Ten věkový rozdíl tam je možná trošičku problém, protože ten jeho svět je už jiný než svět těch dětí a on už mu nemůže úplně rozumět," vysvětlila Adamcová, která mladší dceru Jasmínu rovněž přivedla na svět v pozdějším věku.

"Pořád k nim mám ale poměrně blízko. Ten věk mého muže už je hodně, hodně daleko od těch dětí, už je to skutečně věk toho dědečka, protože můj otec je vlastně o rok starší, než je můj muž," dodala Adamcová, která naopak vypadá fantasticky.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy