Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Pouto na život a na smrt: Autistická holčička a její kočička! Připravte si kapesníky!

+ Další fotografie
S kamarádkou po boku jde překonávat nástrahy mnohem líp. Šestiletá Iris trpí autismem a teprve teď začíná mluvit. Její velkou oporou je kočička Thula, která jí pomáhá překonávat překážky. Podívejte se na dojemné video, které vás nenechá v klidu.

Iris Milost Halmshaw z Leicestershire a kočička Thula jsou neoddělitelnou dvojkou už od narození holčičky. Ta trpí autismem a teď v šesti letech začíná pomalu mluvit. Video, které obletělo celý svět, je dojemnou ukázkou toho, jak dokáže Thula malou Iris podporovat.

Nemocná dívka měla neuvěřitelný strach z vody, což představovalo pro matku Iris velkou překážku. Iris byla vždy ve stresu, když se jen přiblížila k vodě. Díky své kočičí přítelkyni Thule, která plavání miluje, svůj strach překonala a užila si společné koupání. K videu budete potřebovat nejmíň balení papírových kapesníků.

Iris a Thula si neužívají jen společné koupání, ale i vycházky do přírody, malování nebo společné hraní. Malá holčička má v kočičce tu nejlepší kamarádku a životní učitelku, která jí usnadňuje boj se svým postižením.

Související články

Další články