Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Poutníci na cestách: Tomu neuvěříte! Marešovi vyměnili luxus za zemi Slunce

Manželé se vydali do Peru.
+ Dalších 68 fotografií
Kdo by to od nich čekal! Leoš Mareš se svou krásnou manželkou Monikou vyměnili luxusní resorty, kde tráví převážnou většinu svého času, za záhadné zákoutí. Vydali se totiž s batohem a pohorkami do země Inků, kde objevují naprosto odlišný život, než na který jsou zvyklí. Kdo by to od nich čekal, že? Kam se tedy manželé vypravili?

Nejznámější český moderátor Leoš Mareš přehodnotil svůj dosavadní život a se svou manželkou Monikou, která si také potrpí na luxus, se rozhodli k radikální změně! Nádherné bílé pláže s tyrkysovým mořem, které se nacházejí na nejluxusnějších místech světa, tentokrát nenavštívili a rozhodli se zaměřit na jiné hodnoty. Vydali se do země Inků, do Peru!

Země, která se nachází v Jižní Americe, nabízí neuvěřitelné množství krásných a záhadných míst, ze kterých doslova sálá magická energie.

Manželé se proto rozhodli pro náročný výšlap po horách, na který vyrazili již ve 4 hodiny ráno při teplotě –1 stupeň Celsia z města Arequipa. Po výšlapu však nesměla chybět moderní technologie a nádherný výhled pěkně zdokumentovali na sociální síť.

Moderátor se svou manželkou Monikou tak zažívají poněkud netradiční dovolenou, která jim pravděpodobně přinese nový rozměr v jejich životech. Ve fotogalerii se můžete podívat, jak je putování po Peru náramně baví!

Mohlo by vás zajímat

Další články