Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

POÚPLŇKOVÝ TÝDENNÍ HOROSKOP: Býky čeká usmiřování, Vodnáře zakázané emoce

POÚPLŇKOVÝ TÝDENNÍ HOROSKOP: Býky čeká usmiřování, Vodnáře zakázané emoce
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 10 fotografií
TÝDENNÍ HOROSKOP
Dnešní noc patřila úplňku. Oblohu rozzářil opravdu magický Měsíc. Přinesl vám Beran ohnivou energii? Možná ve vás probouzel nezvyklé emoce a narušoval vám spánek. Jak se budete cítit v následujících dnech? A co zajímavého si připravily hvězdy na tento týden? To se dozvíte v našem TÝDENNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, v tomto týdnu nedávejte svůj potenciál příliš najevo. Někdo z kolegů vám úspěch vyloženě nepřeje. V lásce máte zelenou! Zkuste se s vaší drahou polovičkou naladit na stejnou vlnu a společně se smějte. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býčci, nedělní úplněk vám dal pěkně zabrat! Jste přetížení a navíc musíte vymyslet taktiku, kterou si udobříte svoji drahou polovičku. V týdnu přestanete řešit malichernosti a vrátíte svou mysl do starých kolejí. A jak na tom budou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, vaše neutuchající vášeň v polovině týdne opadne a budete schopni zase myslet. Čekají vás velké pokroky v zaměstnání. Jen svůj černý humor si neodpustíte. A co se bude dít v milostném životě? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Ráčci, na začátku týdne se konečně rozhoupete a dáte všechno do pořádku! Bude to složité, ale nic vás nyní nesmí zdržovat. V tomto týdnu byste měli zvážit, za co budete utrácet. O co zrovna nestojí singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, magická vášeň posledních dní bude pomalu ustupovat. Nebudete tak divočit, ale se svou láskou si budete velmi dobře rozumět. Singles zažijí pocity zamilovanosti. A co vás čeká v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, v milostné oblasti si lámete hlavu nad tím, proč ve vašem vztahu vznikl takový chaos. Najednou nehledáte chyby v sobě, ale zaútočíte na svého miláčka. Tento týden prostě nebude zalitý sluncem. I pro singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, svým partnerem jste se nenechaly umlčet, a tak máte tichou domácnost. Na konci týdne by se mělo dát všechno do pořádku. Naopak singles se budou mít výborně. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, vlivem úplňku jste emočně rozladěni, dejte tomu dva dny a zase budete jako rybička. Se svým miláčkem na sebe nebudete mít v týdnu mnoho času. Ale vy si to vynahradíte. A jak se bude dařit nezadaným? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, po svém boku chcete někoho, kdo vám nebude mazat med kolem pusy. Egoistickým typům se vyhýbáte obloukem. V partnerství jste utahaní a malinko sobečtí. Na co byste měli tento týden vsadit? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, s vaším miláčkem byste to měli konečně urovnat. Chodíte kolem sebe jako dva cizinci a ani jednomu z vás to není příjemné. Takže hurá do usmiřování! A jaký týden čeká nezadané Kozorohy? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, úplněk ve vás vyvolal emocionální výbuch. A ani v tomto týdnu to nebude jiné. Vaší drahé polovičce budete dále dávat tvrdě najevo, co si myslíte. A každý, kdo se na vás jen špatně podívá, to bude mít těžké. A jak to bude u singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, rozhodly jste se, že budete dělat svému miláčkovi dále obětního beránka. Jen se nedivte, až vám rupnou nervy. Tento týden budete i co se práce týče v jednom kole. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy