Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Potvrzeno: V porotě SuperStar bude Leoš Mareš, herečka z Ulice a další 3 hvězdy

Zdroj: TV Nova, koláž eXtra.cz
+ Dalších 12 fotografií
superstar
Velká revoluce v SuperStar! Poprvé bude výkony soutěžících hodnotit pět porotců, mezi nimiž nebude chybět Leoš Mareš (43). Za dlouhá léta moderování pěvecké show dostane možnost podívat se i z druhé strany, jak to účastníkům jde. Doplní ho herečka z nekonečné Ulice Patricie Pagáčová (30), ostatní hvězdy poroty už ale budou zpěváci. Známe jejich jména!

Jak jsme na eXtra.cz informovali jako první, Leoš Mareš (43) a Patricie Pagáčová (30) usednou v porotě SuperStar 2020. Ve čtvrtek to potvrdila televize Nova a odhalila její kompletní složení!

Vůbec poprvé bude porotců rovnou pět. Kromě Mareše s Pagáčovou budou výkony soutěžících hodnotit Monika Bagárová (25) a hudebník Marián Čekovský (42) a vrátí se i obávaný kat Pavol Habera (57).

„SuperStar je matkou všech talentových soutěží a já jsem rád, že jsem od prvního ročníku její součástí. Rád objevuji nové lidi, kteří něco umí, ale i ty méně talentované, se kterými je legrace. Očekává se ode mě, že každému vždy na rovinu řeknu, co si myslím a s tím opravdu problém nemám,“ uvedl k návratu Habera.

Monika zase nemůže uvěřit, že uplynulo už deset let od chvíle, kdy v SuperStar sama soutěžila. Probojovala se až do šestého kola. „Překvapila mě, potěšila mě, vystrašila mě pocitem zodpovědnosti, nastartovala mě, donutila mě bilancovat,“ vypočítává Bagárová pocity, které v ní nabídka stát se porotkyní vyvolala. Na novou roli se těší i Leoš, prý vůbec nečekal, že se tohle někdy stane. Zkušený hudebník Marián Čekovský se nemůže dočkat mladých talentů, zato Pagáčová bojuje s mírným strachem.

Herečka v porotě SuperStar

Hvězda nekonečného seriálu Ulice moc dobře ví, že nezvládne účastníky SuperStar odborně zhodnotit, přesto se těší. „Účinkující budu hodnotit z té lidské stránky a laického pohledu. Tak snad diváky nezklamu!“ usmívá se herečka.

Nová řada populární show se na obrazovky přiřítí začátkem příštího roku. Vítěz si kromě slávy i tentokrát odnese pohádkové 2 miliony korun.

Zatím se neví, kdo se chopí moderátorského žezla. Mareš je z kola ven, šušká se však, že vrátit by se mohla jeho parťačka z minulého ročníku Jasmina Alagič (30). Ta sice musí pečovat o syna, kterého má s Rytmusem (42), prý by si čas ale našla.

Související články

Další články